Hakkımızda kısa bir bilgi

Chempol Plastik Kimya San Tic Ltd Şti, başta, Türkiye olmak üzere, Avrupa, Özbekistan, Libya, Mısır gibi Kuzey Afrika pazarlarında bağımsız faaliyet gösteren, Plastik Hammadde ve Kimyasal ürünler distribütörüdür. Chempol, geleneksel ticaretin yanı sıra global ticaret anlayışını da göz önünde bulundurup, dürüst -güvelir ticaret, kaliteli ve geniş ürün kaynakları,  rekabetçi fiyat anlayışı ve müşterileri odaklı yaklaşımı ile hedef pazarlarında hedefini, lider dağıtıcılardan birisi olmak üzere belirlemiştir.

Chempol sahip olduğu geniş Polimer ve Kimyasal ürün portfüyü ile, taleplere hızlı cevap vererek, Müşterin ihtiyaç duyduğu güvenilir, rekabaetçi, kaliteli ve zamanında teslimat ilkeleri ile global anlamda tercih edilebilirliğini ispatlamıştır.

Türkiye'de deneyimli ve genç bir ekip tarafından kurulan Chempol, Avrupa, Kuzey Afika, Asya Pazarlarında rekabetçi fiyatlar ve müşteri odaklı hizmetler sunarak, pazarda güvenilir tedarikçi ihtiyacına yönelik yeni bir umut olmuştur.

Petrokimya sektöründe 10 yılı yakın bir deneyime sahip olan Chempol ekibi, global tedarik ağı ile, başta Avrupa, Asya ve ABD ve Orta Doğu'dan 20'den fazla dünya çapında kaynakları ile, kazan kazan ilkesine dayanarak, müşterilerinin yerelden ziyade global pazarlarda rekabet edebilmelerine destek olmaktadır. Düzenli kaynakları vesilesiyle Chempol, farklı ülkelerde aynı kaliteyi kontrol etmeye ve ticari avantajı müşterilerine aktarmasında önemli rol oynamaktadır.